| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Maximaal PCB-afsplitsingslengte | 330 mm/270 mm ((Kantoor op maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-platen | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110 V/220 V |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snijlengte | 330 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Blad | Gebruik snel staal |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snijlengte | 330 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Blad | Gebruik snel staal |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | vrij één jaar |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Programma | Het onderwijsdoos |
| Pcb Max Grootte | 400*400mm (kan op maat worden gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Naam | Desktop pcb-router |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Blad | twee ronde lemmen |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Snijlengte | 200/330/400/450/480 mm |
| Type | Pneumatisch type |
| bladenvorm | Twee lineaire lemmen |
| Garantie | vrij één jaar |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Max. snijlengte | 330 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Materiaal voor het blad | Hoogsnelheidsstaal |
| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| snij snelheid ((mm/s) | pas aan |
| Raadsdikte (mm) | 0,5-3,0 |
| Componenten Hoogte ((mm) | 0-10 |
| Spanning (v) | 110/220 |