| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Grootte | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 40 kg |
| PCB-het depaneling | PCB-het depaneling |
| Maximum PCB-Lengte | 330 mm |
| Verpakking Details | Zeevriendelijke plywood koffer, veilig, geen noodzaak om te fumigeren |
|---|---|
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Stad Dongguan, provincie Guangdong, China |