| Type | Pneumatisch type |
|---|---|
| Materiaal van bladen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrij één jaar |
| dienstverlening | Ondersteunende dienst in het buitenland |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | een jaar kosteloos |
| Afzonderlijke lengte | 200 mm |
| Afzonderlijke dikte | 0.3-3.5 mm |
| PCB-grootte | 450*350mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Macht | 220V |
| Garantie | één jaar |
| Merk | Chuangwei |
| Oorsprong | CHINA |
| MOQ | 1 reeks |
|---|---|
| Scherpe Lengte | 330 mm |
| Pakket | Plywoodengeval |
| Verschepende Manier | EXW/FOB |
| Scherpe Dikte | 0.3-3.5 mm |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Naam | V-groove scheiding machine |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| raam | Ruim raam van massief ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| balde materiaal | Hoge snelheidsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | een jaar kosteloos |
| Afzonderlijke lengte | 200 mm |
| Afzonderlijke dikte | 0.3-3.5 mm |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | een jaar kosteloos |
| Afzonderlijke lengte | 200 mm |
| Afzonderlijke dikte | 0.3-3.5 mm |