| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Scheidingslengte | 200 mm |
| Pakket | plywooden geval |
| Verzendweg | EXW/FOB |
| afsplitsingsdikte | 0.3-3.5 mm |
| Naam | PCB-V-snijseparator |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal Blds | 3 sets (6 stuks) |
| Vorm van de messen | Cirkelbladen |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Geen grens |
| Bladen | 3 reeksen |
| Het drijven | Motor |
| PCB-dikte | 0.83.5mm |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Gebruik | snijden led-paneel, pcb.. |
| Aantal lemmen | 6 stuks |
| Vorm van de messen | cirkeltype |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
|---|---|
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Toepassing | Aluminiumplaten |
| Blad | ronde lemmen |
|---|---|
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | unlimit |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| Garantie | vrij 1 jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
| Toeleveringskracht | 50 reeksen/Maand |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |