| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Snijdikte | 0.6-3.5 mm |
| Snij snelheid | vanwege het vaardigheidsniveau van de exploitant |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| PCB-snijlengte (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Kracht | 110/220v |
| Cilinderoutput (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Cilinderslag (mm) | 10 |
| Garantie | vrij één jaar |
| Blad | Hoge snelheidsstaal |
| Werkende druk (bar) | 4~6 |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | twee ronde messen |
| Het bladleven | 7-8months |
| Blad | rond en lineair |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | vrije jaar |
| Type | Handleiding |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| Controle | Aanraakschermbesturing |
|---|---|
| Type | gedreven motor |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Hoogtecompensatie | 60~110mm |
|---|---|
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| Machineinterface | AOC LCD17“, Logitech-muis |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |
| Verrichting GUI | Chinees Windows XP |
|---|---|
| PCB-Laden en lossen | Hand |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |
| Starheid het fixturing | Norm |
|---|---|
| PCB-Laden en lossen | Hand |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |
| Lens | Computar EX2C |
|---|---|
| Schroef | TBI-de invoer van de de balschroef van de Precisiegrond |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |