| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| bladen | 9 (meer of minder) |
|---|---|
| Type | gedreven motor |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
| depaneling lengte | 330mm |
| Blad | lineair blad |
| Type | pneumatisch |
| Type | Handleiding |
|---|---|
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
| De snelheid van het afschuiven | Handcontrole |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | Lineair Blad |
| Type | Pneumatische |
| As | 50000rpm/min |
|---|---|
| Schroef | TBI-de invoer van de de balschroef van de Precisiegrond |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| Lens | Computar EX2C |
| Blad | ronde en lineair |
|---|---|
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
| Macht | 110/220v |
| Het scheiden van dikte | 0.6-3.5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | 600 mm (aanpassen) |
| Garantie | Een jaar gratis |
| Blad | cirkelvormig en lineair |
| Type | Automatisch |