| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Naam | V-groove scheiding machine |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| raam | Ruim raam van massief ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Naam | Semi-Auto PCB Punching Defeneling Machine |
|---|---|
| Werkgebied | 330×220 |
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Stofzuiger | Boven of beneden (optioneel) |
| Routing beetje | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Productnaam | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Optioneel |
| Garantie | vrij één jaar |