| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| snijlengte | 330 mm |
| MOQ | 1 set |
| Systemen | Handduw |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| snijlengte | 330 mm |
| MOQ | 1 set |
| Systemen | Handduw |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van PCB's | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Handelsduur | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |