| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Naam | Handmatige PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | 460mm |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | vrije jaar |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Naam | Multi-splitter PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidstaal |
| Aantal lemmen | 9 |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Naam | V-groove scheiding machine |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| raam | Ruim raam van massief ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |