| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB-afdekkers met CE-certificaat |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | T/T, Paypal |
| levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB-afdekkers met CE-certificaat |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | T/T, Paypal |
| levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Naam | Motorische PCB-separator |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Snijlengte | 330 mm |
| Aantal lemmen | Twee |
| MOQ | 1 set |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | optie |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | Optie |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |