| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | 3 dagen na betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| Max. PCB-singulatie lengte | 600 mm |
| Dikte van de PCB-singulatie | 00,6-3,5 mm |
| Beweging van het blad | bovenste cirkelvormige lemmet die automatisch beweegt |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Worktable | 330 x 220 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 |
| Depressie (Pa) | 0.45-0.70 |
| Machinegrootte | 730 x 810 x 1700 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 7 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Blad | twee lineaire bladen |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |
| Het bladenleven | 7-8 maanden |
| het scheiden van dikte | 0.33.5mm |