| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| bladen | 9 (meer of minder) |
|---|---|
| Type | gedreven motor |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Het Langst minimaliseert | 450mm |
|---|---|
| Minimaliseer dikte | 1.03.5mm |
| Machinegewicht | 200kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |
| Gebruik | scheiding PCB, LED strip, koper PCB, aluminium PCB |
|---|---|
| Naam van het product | PCB-separatormachine |
| Rijden | Pneumatisch |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Bladtype | Lineair Blad |
| Gebruik | scheiding voor PCB, LED strip, koper PCB, aluminium PCB |
|---|---|
| Naam | PCB-separatie machine |
| Type | Pneumatisch type |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Bladenlengte | 450mm |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | t/t, paypal, creditcard |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | Ponsen Depaneling Die |
|---|---|
| moq | 1 reeks |
| materiaal voor het model | Hoge snelheidsstaal |
| Type | Aangepast |
| Klaar tijd | 7-15Days |
| Materiaal | PCB, LEIDENE strook, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Productnaam | PCB-het depaneling |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Bladtype | Cirkelbladen |
| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Bladtype | Cirkelbladen |
| Productnaam | PCB-depanelizationmachine |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |