| Verpakking Details | Zeevriendelijke plywood koffer, veilig, geen noodzaak om te fumigeren |
|---|---|
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Stad Dongguan, provincie Guangdong, China |
| Naam | PCB-separator voor LED-aluminiumplaten |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0,3-3,5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| bladenvorm | Twee lineaire lemmen |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 0.63.2mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Platform | Kan aanpassen |
| Type | Pneumatische |
| Dimensions(W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Weight | 550kgs |
| Height offset | 60~110mm |
| Positioning repeatability | 0.001mm |
| Axis working area(max) | 680mm*360mm*50mm |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van PCB's | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |