| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | vrij één jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| PCB-Vorm | Verbonden verbinding |
|---|---|
| Voordeel | Lage prijs |
| PCB-separator | PCB-separator |
| De tijden van de actieslag | 12 keer/min |
| Het werk droge luchtdruk | 0.50-0.70 Mpa |
| Productnaam | De Separator van laserpcb |
|---|---|
| Brandnaam | ChaungWei |
| Dikte | ≤ 1,2 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | De Machine van de Laserdepaneling van laserpcb Depanelizer/ |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Macht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Verrichtingssysteem | Venster 7 |
| PCB-grootte | 450*350 (alle maten op maat) |
|---|---|
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220/110V |
| Stofzuiger | 3.5 kW |
| Werkende Lijst | 2 |
| Naam | PCB-de Tribunemachine van de Inspectieverbinding |
|---|---|
| Voeding | 100-230V AC |
| Elektrische lading | Maximum 100VA |
| Transmissiehoogte | 900±20mm |
| Leveringsrichting | Linker Verlaten → Juiste of Juiste → |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |