| Cilinderoutput (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Cilinderslag (mm) | 10 |
| Garantie | vrij één jaar |
| Blad | Hoge snelheidsstaal |
| Werkende druk (bar) | 4~6 |
| Macht | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 115kgs |
| T/min | 4500rpm/min |
| Min Lead Height | 1.2mm |
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| depaneling lengte | unlimit |
| Garantie | één jaar |
| Blad | lineaire bladen van Japan |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garantie | een jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Bladaantal | negen stuks |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| maat van de machine | 2180 * 620 * 960 mm |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |