| Garantie | één jaar |
|---|---|
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
| depaneling lengte | 330mm |
| Blad | lineair blad |
| Type | pneumatisch |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | Lineair Blad |
| Type | Pneumatische |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Garantie | vrije jaar |
| Blad | Lineair |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Voltage | AC 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| As | KAVO |
| Macht (W) | 4.2kw |
| Het verpletteren van snelheid | 2s per punt |
| PCB-grootte | 450*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | een jaar kosteloos |
| Afzonderlijke lengte | 200 mm |
| Afzonderlijke dikte | 0.3-3.5 mm |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verschepende manier | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verpakking Details | Zeevriendelijke plywood koffer, veilig, geen noodzaak om te fumigeren |
|---|---|
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Stad Dongguan, provincie Guangdong, China |
| Naam | V-groove scheiding machine |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| raam | Ruim raam van massief ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Name | PCB,FPC Automatic Hot Bar Soldering Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 200 X 380 X 1400mm |
| Working Area | 110mm X 150mm |
| Tolerance Of Pressing | 0.05MPA |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Stofzuiger | Boven of beneden (optioneel) |
| Routing beetje | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |