| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 0-400 mm/sec |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
| Bladtype | twee cirkelvormige lemmen |
| Platform | aanpassen |
| Productnaam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Spindel snelheid | 60000R/M |
| Inrichting | Op maat |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Levertijd | 1 dag na Betaling |
|---|---|
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Pakket | Plywoodengeval |
| vestig jaar | 1999 |
| Oorsprong | China |
| Robuuste Kaderpcb Depanelizer voor Stijve het Metaalraad van PCB Fpc | 900*760*750 |
|---|---|
| Het Langst minimaliseert | unlimted |
| Minimaliseer Dikte | 0.33.5mm |
| Garantie | één jaar |
| Machinegewicht | 475KG |
| Naam | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Maximum toepasselijke PCB | 300*570mm |
| Voeding | 220V/110V |
| Gebruik | Van LEIDENE Productie Buis de Grote Qty |