| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220 kg |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| PCB-snijlengte (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Kracht | 110/220v |
| Type | Handleiding |
|---|---|
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
| De snelheid van het afschuiven | Handcontrole |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | twee ronde messen |
| Het bladleven | 7-8months |
| Controle | Aanraakschermbesturing |
|---|---|
| Type | gedreven motor |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Controle | Aanraakschermbesturing |
|---|---|
| Type | gedreven motor |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Scherpe accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Heroriëntatienauwkeurigheid | ± 0.01mm |
| X de Manier van、 Y、 Z van aandrijving | AC servomotoren |
| Grootte van hogere precipitron | 500×500×1000mm |
| De methode van de stofinzameling | Lagere stofinzameling |
| Macht | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 115kgs |
| T/min | 4500rpm/min |
| Min Lead Height | 1.2mm |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Blad | ronde en lineair |
|---|---|
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
| Macht | 110/220v |