| Materiaal | PCB, koper PCB, aluminium PCB |
|---|---|
| Rijden | Pneumatisch |
| Bladtype | cirkelbladen |
| Naam van het product | Machines voor het verwijderen van PCB-platen |
| Toepassing | Plaat, printplaat |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Materiaal | PCB, PCB van aluminium |
|---|---|
| Besturingsmodus | PCB-frees, elektrisch |
| Naam van het product | Machines voor het verwijderen van PCB-platen |
| Rijden | Pneumatisch |
| Toepassing | Plaat, printplaat |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| Max. PCB-singulatie lengte | 460mm |
| PCB-singulatie Dikte | 0.63.5mm |
| Maat van de pcb-singulatie-machine | 787 x 400 x 436 mm |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Facultatief |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | Facultatief |
| Garantie | gratis voor een jaar |