| Model | CWPL |
|---|---|
| Standaard tonnage van de punch (ton) | 8 |
| Werkoppervlak (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Toepassing | Verschillende Vorm |
|---|---|
| Grootte | 280x105x185mm |
| Gewicht | 2KGS |
| Het werk droge luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Modelnummer | Cwv-LT. |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0,3-3,5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |