| Snijlengte | 460 mm (kan worden gemaakt op verzoek van de klant) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| Snijlengte | 460 mm (kan worden gemaakt op verzoek van de klant) |
|---|---|
| moq | 1 SET |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Spindel | 50000 rpm/min |
| Snijlengte | 460mm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | plywoodcase |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| BALDES | drie sets cirkelblad |
| Toeleveringskracht | 80 sets / maand |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | laaghoutkoffer |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| platvorm | 1.2 / 2.4m (optie) |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | Hoofdstuk van triplex |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Plateform | 1.2 / 2.4m (Optie) |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Materiaal | PCB, PCB van aluminium |
|---|---|
| Rijden | Pneumatisch |
| Naam van het product | PCB Depanelization |
| Vorm | V-cut, LED buis |
| Besturingsmodus | PCB-frees, elektrisch |
| Lengte van het bord | 300~1200 mm (kan niet gemaakt worden) |
|---|---|
| Afmetingen | 2105*1662*1716 mm |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Materiaal van het model | Hoogsnelheidsstaal |
| Stroomvoorziening | 220 V |