| Verpakking Details | plywooden geval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Modus | Automatisch |
|---|---|
| Dikte van de optocht | 00,4 mm tot 3,2 mm |
| Grootte | 770*510*450 mm |
| Versnelling | Verstelbaar |
| Splitsersnelheid | 0-400 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Snij snelheid | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Sleutelwoord | Ponsenpers |
| Oorsprong | China |
| PCB-grootte | 220x320 mm |
| Gewicht van het product | 150 kg |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Model | CWV-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Grootte (mm) | 420*280*400 |
| Gewicht (kg) | 20/40 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |