| Garantie | Één Jaar |
|---|---|
| Blad | Lineair |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Dikte | 0.33.5mm |
| Max Length | 400mm |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Certificaten | CE-ISO |
|---|---|
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Verzendmethode | EXW / FOB (optie) |
| Werkgebied | 320*320mm(Kan aangepast worden |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| het levenscyclus | 200000 keer |
|---|---|
| kleur | Blauw zwart grijs |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaardoperationtemperature | 260 |
| Maximumverrichtingstemperatuur (C) | 350 |
| Het scheiden van dikte | 0.6-3.5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | 600 mm |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8months |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | 330 mm |
| Garantie | een jaar |
| Blad | twee ronde messen |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |