| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 770*510*450 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Min. Orde (set) | 1 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 reeksen/week |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| Scherpe Lengte | unlimit |
| Garantie | vrije jaar |
| componentenhoogte | tot 50mm |
| Blad | lineair blad twee |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Blad | twee lineaire bladen |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | Binnen 7 het Werkdagen |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Type | Handtype |
| Vorm van de lemmen | cirkelbladen |
| Garantie | vrij één jaar |