| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Snijcapaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Garantie | Een jaar vrij |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Doodgaan. | Aanpassen |
| Type | Pneumatische |
| Toepassing | Voor elektronika, celtelefoons, computers, PCB, FPC |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Golflengte | 355um |
|---|---|
| Super | Lage machtsconsumptie |
| Laser | 12/15/17 W |
| Lasermerk | Optowave |
| Stroom | 220V 380v |
| Naam | Semi-autopcb-Ponsen depaneling Machine |
|---|---|
| Werkplaats | 330×220 |
| Draag bij (T) | 8 |
| Grootte | 800×730×1230 |
| Garantie | Vrije jaar |
| Maximum PCB-Grootte | 460*460mm (norm) |
|---|---|
| Laser | UVlaser in vaste toestand |
| Lasermerk | Optowave |
| Scherpe precisie | ±20 μm |
| NAAM | Het Systeem van laserdepaneling |
| Naam | Semi-Auto PCB Punching Defeneling Machine |
|---|---|
| Werkgebied | 330×220 |
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |