| Naam | Automatische PCB-Ponsenmachine |
|---|---|
| Voordeel | ponsenpcb zonder strees |
| kenmerkend | Scheidingspcb/fpc door model |
| Vestig | 1999 |
| Draag bij | 8t - 30t |
| Naam | Automatische PCB-Ponsenmachine |
|---|---|
| Voordeel | perforatie-PCB zonder strepen |
| Kenmerkend | Scheidingspcb/fpc door model |
| Vestig | 1999 |
| Draag bij | 8t - 30t |
| Naam | Automatische PCB-Ponsenmachine |
|---|---|
| Voordeel | perforatie-PCB zonder strepen |
| Kenmerkend | Scheidingspcb/fpc door model |
| Vestig | 1999 |
| Draag bij | 8t - 30t |
| Naam | Automatische PCB-Ponsenmachine |
|---|---|
| Voordeel | perforatie-PCB zonder strepen |
| Kenmerkend | Scheidingspcb/fpc door model |
| Vestig | 1999 |
| Draag bij | 8t - 30t |
| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 650 kg |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |