| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Modus | Automatisch |
|---|---|
| Dikte van de optocht | 00,4 mm tot 3,2 mm |
| Grootte | 770*510*450 mm |
| Versnelling | Verstelbaar |
| Splitsersnelheid | 0-400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 55 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.3~3.5 |
|---|---|
| Scherp type | V Groef |
| Raadsmateriaal | Aluminium FR4 |
| Blad | Lineaire bladen |
| Garantie | 1 JAAR |
| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| De lengte van het lemmet | 480mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Triplexgeval |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Garantie | vrije jaar |
| Type | pneumatische |
| Kracht | 110/220V |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |