| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Naam | Van de Routerpcb van precisiedepaneling de Productiemachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | KAVO |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |