| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Levertyd | van 7 dagen |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| platformlengte | Op maat |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Scherpe accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Heroriëntatienauwkeurigheid | ± 0.01mm |
| X de Manier van、 Y、 Z van aandrijving | AC servomotoren |
| Grootte van hogere precipitron | 500×500×1000mm |
| De methode van de stofinzameling | Lagere stofinzameling |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Rijden | Pneumatische |
|---|---|
| Materiaalmacht | 150w |
| Frame | C-type |
| Lasergolflengte | 355nm |
| Machine Moddel | MT-2100-AS/ AW |