| Kleur | Wit |
|---|---|
| Kracht | 220 V |
| Toepassing | FR4, Aluminium |
| PCB-type | V-groef |
| Bladtype | Lineair |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Snijlengte | Optioneel |
| Kleur | wit |
| gewicht | 55 kg |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Het Langst minimaliseert | 450mm |
|---|---|
| Minimaliseer dikte | 1.03.5mm |
| Machinegewicht | 200kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |
| Macht | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 115kgs |
| T/min | 4500rpm/min |
| Min Lead Height | 1.2mm |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Standaard tonnage van de punch (ton) | 8 |
| Werkoppervlak (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Macht | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 115kgs |
| T/min | 4500rpm/min |
| Min Lead Height | 1.2mm |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 8 |
| Werkoppervlak (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |