| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |
| Type | Pneumatisch type |
|---|---|
| Materiaal van bladen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Diensten | Ondersteunende dienst in het buitenland |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| levertijd | 7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Snij snelheid | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Sleutelwoord | Ponsenpers |
| Oorsprong | China |
| PCB-grootte | 220x320 mm |
| Gewicht van het product | 150 kg |
| snijlengte | 450 mm |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| bladenvorm | Lineaire Bladen |
| Type | Pneumatisch type |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Blad | ronde lemmen |
|---|---|
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Output | 3T/8T/10T |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 330*220 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Depressie (Pa) | 0.45 tot 0.7 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Toepassing | FPC |
|---|---|
| Kracht | 110/220v |
| Doodgaan. | Veranderlijk |
| Draag bij | Op maat |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |