| Verpakking Details | Plyoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3days na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| PCB-raadstijd | 6Sec |
|---|---|
| Voeding | 100-230V wisselstroom |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Overdrachthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Overdrachtrichting | Links-rechts of rechts-links |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| vermogen | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| bladvorm | Lineaire bladen |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | Vrij één jaar |
| Levertijd | binnen 3 dagen (in voorraad) |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Blad | twee ronde messen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| het levenscyclus | 200000 keer |
|---|---|
| kleur | Blauw zwart grijs |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaardoperationtemperature | 260 |
| Maximumverrichtingstemperatuur (C) | 350 |