| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Garantie | Een jaar gratis |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | unlimit |
| Maximum scherpe lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Voeding | 110/220v |
| Toepassing | Raad van de Depanelizings de verschillende dikte FR4/Aluminum |
| Levertijd | 1-3 DAG |
| Avantage | De gemakkelijke verrichting, beschermt goed component |
| Verrichting GUI | Chinees Windows XP |
|---|---|
| PCB-Laden en lossen | Hand |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| PCB-Laden en lossen | Handleiding |
| PCB-grootte (maximaal) | 322 mm*322 mm |
| PCB-dikte (maximaal) | 5 mm |
| Spindel | 50000rpm/min |
| Hoogtecompensatie | 60~110mm |
|---|---|
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| Machineinterface | AOC LCD17“, Logitech-muis |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |
| Starheid het fixturing | Norm |
|---|---|
| PCB-Laden en lossen | Hand |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |
| Lens | Computar EX2C |
|---|---|
| Schroef | TBI-de invoer van de de balschroef van de Precisiegrond |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |