| As | 50000rpm/min |
|---|---|
| Schroef | TBI-de invoer van de de balschroef van de Precisiegrond |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| Lens | Computar EX2C |
| Ponsenkracht | 3-30T |
|---|---|
| Doodgaan. | Aanpassen |
| Garantie | een jaar |
| het werken is | 330*220mm |
| Type | Pneumatische |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 3 (op maat gemaakte blikken tot 30T) |
| Werkoppervlak (mm) | 330*220 (op maat gemaakt) |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Max Cutting Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Maximum PCB-Grootte | 322*322mm |
| Macht (w) | 400W |
| Asprecisie | 0.001mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Dikte van de plaat | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Materiaalmacht | 100 W |
| gewicht | ongeveer 200 kg ((Inklusieplatform) |
| Algemene afmetingen | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Verpakking Details | Houten koffer |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiaal van de modellen | hoogspanningsstaal |
| Afscheidingswijze | Ponsen |
| Garantie | vrij één jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiaal van de modellen | hoogspanningsstaal |
| Afscheidingswijze | Ponsen |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Max Routing Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Stijve Fixturing | Universeel vingerhoedje & antistatische inrichting |
| Maximale snelheid | 60000rpm/min |
| Dikte van het paneel | 3 mm |
| Het verpletteren van Waaier | 320mm*320mm |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verschepende manier | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | vrij één jaar |