| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Aantal lemmen | 16 /18 stukken (gemaakt volgens klantenvereiste) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal baldes | hoogspanningsstaal |
| Modelnummer | CWVC-5 |
| levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betalingen |
|---|---|
| PCB-snijlengte | 330 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Toeleveringskracht | 1000 stuks/jaar |
| Gebruik | Gebruikt voor het ontwerpen van pcb-platen, fr4.. |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | t/t, paypal, creditcard |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | Semi-Auto PCB Punching Defeneling Machine |
|---|---|
| Werkgebied | 330×220 |
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| Naam | PCB Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | een jaar kosteloos |
| Afzonderlijke lengte | 200 mm |
| Afzonderlijke dikte | 0.3-3.5 mm |
| Het van de ponsenmachine levertijd | binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |