| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | cirkelblad |
| Het bladleven | 7-8months |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Blad | cirkelblad twee |
|---|---|
| structuur | Stevig ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Levertijd | 1 dag |
| Betalingstermijn | TT vooraf |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| PCB-type | FR4 |
| Snij snelheid | Op maat |
| Kleur | Wit |
| gewicht | 55 kg |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Levering (dag) | 1 |
| Vermogen (set) | 1000 |
| PCB-oppervlakte (mm) | 330*220 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
|---|---|
| Blad | Twee ronde type |
| Garantie | Een jaar gratis |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Naam | Laserpcb Depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |