| Model | CWPE |
|---|---|
| Grootte | 730 X 810 X 1700 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Depressie | 0.45-0.70 Pa |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Blad | twee ronde messen |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| Platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Levertyd | een dag na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Bladtype | twee cirkelvormige lemmen |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Platform | 500*270mm |
| De lengte van de afbouw | unlimit |
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Kenmerkend | met vervoerband |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 460 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Vermogen ((W) | 400 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| PCB-router | asprecisie |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Maximum PCB-dikte | 5 mm |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |