| Scherpe accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Heroriëntatienauwkeurigheid | ± 0.01mm |
| X de Manier van、 Y、 Z van aandrijving | AC servomotoren |
| Grootte van hogere precipitron | 500×500×1000mm |
| De methode van de stofinzameling | Lagere stofinzameling |
| Macht | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 115kgs |
| T/min | 4500rpm/min |
| Min Lead Height | 1.2mm |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Output | 3T/8T/10T |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Model | CWPE |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 330*220 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Depressie (Pa) | 0.45 tot 0.7 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Verpakking Details | Plyoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3days na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiaal van de modellen | hoogspanningsstaal |
| Afscheidingswijze | Ponsen |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| bladvorm | Lineaire bladen |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | Vrij één jaar |
| Levertijd | binnen 3 dagen (in voorraad) |