| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Aantal lemmen | 16 /18 stukken (gemaakt volgens klantenvereiste) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal baldes | hoogspanningsstaal |
| Modelnummer | CWVC-5 |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | plywoodcase |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| BALDES | drie sets cirkelblad |
| Toeleveringskracht | 80 sets / maand |
| Het van de ponsenmachine levertijd | binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Het van de ponsenmachine levertijd | binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verschepende manier | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |