| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| bladvorm | Lineaire bladen |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | Vrij één jaar |
| Levertijd | binnen 3 dagen (in voorraad) |
| het levenscyclus | 200000 keer |
|---|---|
| kleur | Blauw zwart grijs |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaardoperationtemperature | 260 |
| Maximumverrichtingstemperatuur (C) | 350 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Maximum scherpe lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Voeding | 110/220v |
| Toepassing | Raad van de Depanelizings de verschillende dikte FR4/Aluminum |
| Levertijd | 1-3 DAG |
| Avantage | De gemakkelijke verrichting, beschermt goed component |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Maximaal PCB-afsplitsingslengte | 330 mm/270 mm ((Kantoor op maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-platen | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110 V/220 V |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |