| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Naam | V Groove PCB-separator |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Naam | Semi-Auto PCB Punching Defeneling Machine |
|---|---|
| Werkgebied | 330×220 |
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| Functie | Gemotoriseerd |
|---|---|
| Aflevering | 1-3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Grootte | Zou kunnen worden aangepast |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | een jaar kosteloos |
| Afzonderlijke lengte | 200 mm |
| Afzonderlijke dikte | 0.3-3.5 mm |
| Naam | V-groove scheiding machine |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| raam | Ruim raam van massief ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Snijlengte | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Snijlengte | 460 / 700 |
|---|---|
| moq | 1 SET |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Snijlengte | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |