| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Maximum PCB-Grootte | 600*460mm |
|---|---|
| Maximum componentenhoogte | 11mm |
| Laserbron | UV, CO2 |
| Scherpe precisie | ±20 μm |
| NAAM | PCB-Laser Depaneling |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Type | Handtype |
| Vorm van de lemmen | cirkelbladen |
| Garantie | vrij één jaar |
| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Cyclusduur | 70,5 s/cyclus |
| Output | 8T |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |