| Max. snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Systemen | Motorische pcb-separatie |
| Verschepende manier | FOB/EXW (afhankelijk van de vraag van de klant) |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Naam | Motorische PCB-separator |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Snijlengte | 330 mm |
| Aantal lemmen | Twee |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | Marmer |
|---|---|
| Functie | Depaneling FR4/FPC |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Productnaam | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Optioneel |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Grootte | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 40 kg |
| PCB-het depaneling | PCB-het depaneling |
| Maximum PCB-Lengte | 330 mm |