| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Programma | Het onderwijsdoos |
| De maximum grootte van PCB | 400*400mm (kan op maat worden gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | Desktop pcb-router |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Programma | Het onderwijsdoos |
| De maximum grootte van PCB | 400*400mm (kan op maat worden gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | Desktop pcb-router |
| Naam | Van de Routerpcb van precisiedepaneling de Productiemachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | KAVO |
| Naam | Multi Blades V-cut PCB-separator voor LED |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 3-11 sets (op maat) |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |