| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0-400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB/CIF |
| Kleur | Wit |
| Merken | ChuangWei |
| Max. snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Systemen | Motorische pcb-separatie |
| Verzendweg | FOB/EXW (afhankelijk van de vraag van de klant) |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Macht (W) | 10/12/15/17W |
|---|---|
| PCB-grootte | 600*460mm (maximum) |
| Cutting stress | 0 |
| De Snelheid van het laseraftasten | (maximum) 2500mm/s |
| NAAM | De Separator van laserpcb |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Programma | Het onderwijsdoos |
| Pcb Max Grootte | 400*400mm (kan op maat worden gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Naam | Desktop pcb-router |
| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | 3 dagen na betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |