| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350 mm (maximaal) |
| As | KAVO |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Levertijd | 3 -5 dagen na ontvangen de betaling |
|---|---|
| Systeem | Automatisch type |
| Naam | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 reeks |
| Gebruik | snijdende gedrukte cirkelraad en aluinraad… |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Type machine | Automatisch type |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | vrij één jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Energiebron | Elektriciteit |
|---|---|
| Toepassingsschroef Hoor | Alle soorten |
| Versnelling | 0.1~800/400 ((mm/sec) |
| Gebruik | Vergrendelingsschroef, automatische schroefvoeding |
| Luchtdruk | 0.4Mpa |
| PCB-dikte | 0.46mm |
|---|---|
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Productnaam | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Optioneel |
| Garantie | vrij één jaar |