| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | niet-verplichte |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Het boren Diepte | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Assnelheid | 24000RPM |
| Asmacht | 800W |
| Garantie | 1 jaar |
| Volume | 750x750x750mm |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
|---|---|
| De lading en maakt manier leeg | Hand |
| Resolutie | ±0.01mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkplaats | 680mm*360mm*50mm |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| PCB-grootte | 320*320mm (standaard) |
| Spindel | KAVO of Morgenster |
| Beschrijving | De Router van PCB Depaneling |
| Garantie | kosteloos één jaar |
|---|---|
| Achsen | Vier |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Naam | LEIDENE PCB depaneler |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | 16 /18 stukken (gemaakt volgens klantenvereiste) |
| Brand name | Chuangwei |
| Materiaal baldes | Hoogsnelheidsstaal |