| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| As | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| PCB-Materiaal | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| kleur | Wit |
|---|---|
| As | KAVO |
| Assnelheid | 60000RPM |
| PCB-Materiaal | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB-dikte | 3.0mm |
| Het boren Diepte | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Assnelheid | 24000RPM |
| Asmacht | 800W |
| Garantie | 1 jaar |
| Volume | 750x750x750mm |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Naam | PCB-ontwerp Router CNC-graveringsmachine |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| PCB-Materiaal | FR4, CEM, MCPCB |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |