| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| snijlengte | 460mm |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| Gewicht | 1900kgs |
| ESD brandkast | Ja |
| Scherpe nauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| As | KAVO |
| Voltage | AC 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| As | KAVO |
| Macht (W) | 4.2kw |
| Het verpletteren van snelheid | 2s per punt |
| PCB-grootte | 450*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Facultatief |
| Garantie | vrij één jaar |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | Facultatief |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | Facultatief |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | niet-verplichte |
| Garantie | gratis voor een jaar |