| Machinegewicht | 650Kgs |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.53.5MM |
| Assnelheid | 60000rpm |
| Voeding | 220Vac |
| Certificering | CE |
| PCB-grootte | 450*350 (alle maten op maat) |
|---|---|
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220/110V |
| Stofzuiger | 3.5 kW |
| Werkende Lijst | 2 |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | Twee stukken. |
| type lemmen | 2 cirkelbladen |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Verzendweg | EXW / FOB (optioneel) |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB-GROOTTE | 350*350mm (maximum) |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Machinegewicht | 650Kgs |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.0mm |
| Macht | 220/110V |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| As | KAVO |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |